W. Timothy Gallwey

Známý poradce a kouč, tvůrce jedinečného metodologického přístupu k rozvoji osobních a profesních dovedností, autor řady úspěšných knih o metodě Vnitřní hry (Inner Game), vede tréninkové programy v mnoha nadnárodních společnostech po celém světě. Jeho mezinárodně proslavený bestseller The Inner Game of Tennis vyšel poprvé již v roce 1974 a přináší průlomové principy a metody učení se, které umožňují dosahovat vynikajících výsledků nejen ve sportu, ale i ve světě podnikání, výchovy a vzdělávání.

Timothy Ferriss

Timothy Ferriss je americký autor, podnikatel, speaker. V roce 2007 vydal knihu "The 4-Hour Workweek: Escape 9-5, Live Anywhere, and Join the New Rich", v češtině „Čtyřhodinový pracovní týden – Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se „novým bohatým““ (Jan Melvil Publishing, 2010). Tato kniha se záhy vyšplhala na první místo v žebříčku listů New York Times, Wall Street Journal i BusinessWeek a autora katapultovala mezi americké celebrity. Před jejím vydáním byl Ferriss neznámou postavou.

Stephen R. Covey

Stephen R. Covey (1932 - 2012) je uznávaným autorem, odborníkem na osobnostní rozvoj a vedení lidí, učitelem, poradcem a spoluzakladatelem společnosti FranklinCovey. Je absolventem univerzity Harvardu (MBA), držitelem několika čestných doktorátů a řady mezinárodních ocenění. Ve své pedagogické a výzkumné práci se věnoval oblasti leadershipu, vedení sebe sama a druhých podle univerzálně platných principů. Svým učením ovlivnil životy mnoha lidí a organizací po celém světě.

Stephen M. R. Covey

Stephen M. R. Covey poté, co získal titul MBA, začal pracovat ve společnosti Covey Leadership Center jako vývojový pracovník a nakonec se stal jejím prezidentem a generálním ředitelem. V současné době je generálním ředitelem společnosti CoveyLink Worldwide, která se zaměřuje na zvyšování výkonnosti a vlivu lidí a organizací na celém světě tím, že jim umožňuje vést ostatní způsobem vzbuzujícím důvěru. S. M. R. Covey je vyhledávaným konzultantem a lektorem v oblasti vytváření důvěry, vedení lidí a etiky.

Robert Edward "Ted" Turner

NAME: Ted Turner OCCUPATION: Entrepreneur, Philanthropist BIRTH DATE: November 19, 1938 (Age: 74) EDUCATION: Brown University, McCallie School, Georgia Military Academy PLACE OF BIRTH: Cincinnati, Ohio FULL NAME: Robert Edward Turner III NICKNAME: Mouth of the South NICKNAME: Captain Outrageous ZODIAC SIGN: Scorpio

Robert B. Cialdini

Nejcitovanější sociální psycholog současnosti Robert B. Cialdini se více jak třicet pět let věnuje výzkumu vyjednávání, přesvědčování a problematice vyhovění
1 2 3 4 5

Doporučujeme

Předplatné

Předplatné

Staňte se Lumeny
2 490,0 Kč
Čtyřhodinový pracovní týden

Čtyřhodinový pracovní týden

Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se
Timothy Ferriss
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
500,0 Kč
Edice Lumeni

Edice Lumeni

Akce 2 lístky do SKY boxu na vybrané utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3 990,0 Kč
Business English Meetings

Business English Meetings

Úroveň znalostí A2
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
660,0 Kč