Dale Carnegie

 

Dale Carnegie se narodil v roce 1888 v Missouri v USA a vzdělání se mu dostalo ve Warrensberg State Teachers College. Nejdříve pracoval jako prodejce, potom se pokoušel státhercem, odcestoval do New Yorku kde začal vést kurzy komunikace pro dospělé v YMCA. V roce 1912 se zrodil světoznámý Dale Carnegie Course. Dale Carnegie byl ve své době význačný lektor a vyhledávaný poradce světových vůdčích osobností. Psal novinové články a měl svůj vlastní rozhlasový pořad.

Je autorem několika bestsellerů, například "Jak získávat přátele a působit na lidi" a "Jak se zbavit starostí a začít žít" a „Jak mluvit a působit na druhé při obchodním jednání“. Bylo vydáno více než 50 milionů výtisků knih Dale Carnegieho ve 38 jazycích.

Dale Carnegie založil společnost Dale Carnegie Training®, která má své zastoupení ve více než 90 zemích světa (také v ČR) a pracuje pro ni přes tři tisíce certifikovaných trenérů. Ucelený systém kurzů Dale Carnegie Training® je vyvíjen již od roku 1912 a je neustále aktualizován. V současné době společnost nabízí kurzy v 25 jazycích a služby využívají jednotlivci i společnosti.

 

Zpět

Doporučujeme

Předplatné

Předplatné

Staňte se Lumeny
2 490,0 Kč
Čtyřhodinový pracovní týden

Čtyřhodinový pracovní týden

Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se
Timothy Ferriss
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
500,0 Kč
Edice Lumeni

Edice Lumeni

Akce 2 lístky do SKY boxu na vybrané utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3 990,0 Kč
Business English Meetings

Business English Meetings

Úroveň znalostí A2
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
660,0 Kč