Pravidla úspěchu

Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být
Pravidla úspěchu Hodnocení: 0 z 5 na základě 0 recenzí. 1 1 1 1 1
/
Interpret:

Aleš Zbořil

Délka:

14 h 34 min

Kategorie:

Osobní rozvoj

Cena mp3:

500,0 Kč - ke stažení / 550,0 Kč - CD

Varianta:

CD i MP3 ke stažení

Chci koupit: ks

Kniha je cestovní mapou pro každého - od marketingových profesionálů k vlastníkům malých podniků, od učitelů ke studentům i rodičům. Pro všechny, kdo se snaží dosáhnout svých profesionálních či osobních snů či cílů. Jack Canfield se zabývá všemi aspekty života a nabízí 64 praktických a podnětných pravidel, která by měl každý snaživý člověk dodržovat, aby se dostal z místa kde je, tam, kde chce být. Například jak změnit výsledek jakékoli události pouze tím, že změníte svou reakci na ni,  jak říct "ne" na dobrou nabídku, abyste mohli vyslovit "ano" na nabídku skvělou, jak požádat o všechno, co chcete a získat to od lidí, kteří vám to mohou dát. Kniha Pravidla úspěchu je plná podnětných příběhů vedoucích pracovníků, sportovců světové úrovně, slavných osobností a obyčejných lidí. Dodá vám odvahu a srdce, abyste podle pravidel úspěchu začali žít už dnes.

Jack Canfiled

Jack Canfiled

Jack Canfield (narozený 19. srpna 1944) - americký motivační řečník a autor. Nejlépe je známý jako spolutvůrce série knih Slepičí polévka pro duši. Je členem skupiny  myšlenkových vůdců, autorů, trenérů, výzkumných pracovníků a konzultantů  v oblasti osobního a profesního rozvoje.

Názory a hodnocení posluchačů

Vložení komentáře

Pro zapojení do diskuse se musíte přihlásit.

Aleš Zbořil

Aleš Zbořil

Po maturitě na brněnském Gymnáziu Slovanské náměstí rok dělal kulisáka v Městském divadle Brno, poté absolvoval herectví na JAMU(1987–1991). Po půlroční stáži na francouzské Ecole Florent působil jako rozhlasový moderátor (Rádio Brno, později rádio Krokodýl) Aleš Zbořil sice absolvoval obor muzikálového herectví na brněnské Janáčkově akademii múzických umění, ale na jevištích jej nepotkáte. Zbořila bude většina znát hlavně díky jeho hlasu, který zní jak z rozhlasového éteru, tak z filmového plátna, neboť se ve světě kinematografie čile pohybuje jako dabingový herec

 

 • V současnosti je nejvíce známý jako moderátor televizníchsoutěží. V anketě TýTý 2004 byl nominovaný na cenu v kategorii moderátor zábavných pořadů. Předtím se již umísťoval na předních místech v kategorii moderátor soutěžních pořadů (6. místo v ročníku 2001, 5. místo v ročnících 2002 a 2003)

  Kromě několika „štěků“ v televizních seriálech (hrál sebe v seriálu Detektiv Martin Tomsa a vesničana v Četnických humoreskách se také věnuje dabingovému herectví (mluví např. Sashu Mitchella v seriálu Dallas a režii, namlouvá televizní a rozhlasové komentáře, je lektorem seminářů komunikace, rétoriky a prezentačních dovedností.

  Moderování:

  • Očko bere
  • Telekvíz (Česká televize Brno)
  • Ypsilon (Česká televize Brno, předchůdce AZ-kvízu pro středoškoláky)
  • Rexeso (Prima TV)
  • AZ-kvíz (Česká televize Brno)

 

Rozhovor s Alešem Zbořilem

Čím jste chtěl být jako malý kluk?

Jako spoustě jiných kluků se i mně líbili kosmonauti a popeláři.

 

Co si myslíte o knize Joe Navarra , Jak prokouknout druhé lidi?

Jako lektor a trenér komunikačních dovedností vím, jak je neverbální komunikace důležitá. I když si to lidé v dnešní příliš racionální době často neuvědomují. Joe Navarro je v tomto oboru kapacita a je velmi poučné se o tajích řeči těla dozvědět tolik podrobností.

 

Jak se vám tato knížka nahrávala a co Vás nejvíce během natáčení překvapilo?

Přes 200 stran textu jsme rozdělili do tří dnů. Celkem to zabralo 14 hodin čtenía překvapilo mě, že po pěti hodinách usilovného čtení písmenka v knize ožívají a vyměňují si místa ve slovech :-)

 

Co si myslíte o audio knihách?

Dosud jsem se domníval, že mohou být prospěšné jen nevidomým, kteří si sami nemohou přečíst vše, co by chtěli. Jsem velice zvědav, kolik posluchačů si audioknihy najdou.

 

Na čem nyní kromě AZ kvízu pracujete?

Jsem neposeda a snažím se mít každý den jiný. Takže kromě AZ kvízu dělám dabing, moderuji nejrůznější akce, připravuji a vedu kurzy komunikace v různých firmách.

   

Slyšela jsem, že jste jako mladý byl na půl roční stáži na francouzské Ecole Florent , co Vás tam zavedlo?

V roce 1990 jsme se se spolužákem z JAMU Mirkem Etzlerem na festivalu v Bratislavě seznámili se studenty a pedagogy pařížské umělecké školy. Ochotně nám nabídli stipendijní pobyt. Po absolutoriu na JAMU však Mirek dostal nabídku do Národního divadla a ještě měl před svatbou. Tak jsem v září 1991 vyrazil do Paříže sám.

    

Jaká je Vaše nejoblíbenější kniha a autor?

Poslední dobou čtu bohužel především odbornou literaturu. Na beletrii nenacházím dostatek času. Ale vždy se rád vrátím ke knihám Leo Rostena „Pan Kaplan má třídu (stále) rád“.

Podobné

Moc přítomného okamžiku - Kniha o duchovním osvícení
Moc přítomného okamžikuKniha o duchovním osvícení
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
340,0 Kč
Myslete na velké cíle a dobře se bavte - V obchodě i v životě
,...
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
500,0 Kč
Jak prokouknout druhé lidi - Příručka bývalého agenta FBI
Jak prokouknout druhé lidiPříručka bývalého agenta FBI
,...
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
450,0 Kč
7 návyků skutečně efektivních lidí - Zásady osobního rozvoje, které změní váš život
7 návyků skutečně efektivních lidíZásady osobního rozvoje, které změní váš život
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
550,0 Kč

Doporučujeme

Předplatné

Předplatné

Staňte se Lumeny
2 490,0 Kč
Čtyřhodinový pracovní týden

Čtyřhodinový pracovní týden

Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se
Timothy Ferriss
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
500,0 Kč
Edice Lumeni

Edice Lumeni

Akce 2 lístky do SKY boxu na vybrané utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3 990,0 Kč
Business English Meetings

Business English Meetings

Úroveň znalostí A2
 
 • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
660,0 Kč