Balance Management

Balance Management je revoluční koncept pro vedení lidí a podporu změny pracovních návyků. Pro měření emocí, prožitků a postojů využívá projektivní techniku barvově slovních asociací (BSAT). Mapuje motivaci, energii, proaktivitu, komunikaci, stres a další ukazatele, které souvisí s efektivitou jednotlivců i týmů. Koncept přináší jistotu a spolehlivost v oblasti vedení a rozvoje lidí.

K první zakoupené audioknize člena klubu Lumeni individuální test Balance Managementu v hodnotě 499 Kč ZDARMA.

Vyzkoušejte si jakou máte úroveň stresu, energie či motivace!

Společnost Zaměstnanci.com s.r.o. poskytuje poradenské služby v oblasti lidských zdrojů (Balance Management) a marketingu (ColourMind). Společnost byla založena v roce 2004 a v současné době působí v České republice, na Slovensku a ve Velké Británii.

Již 100 000 lidí vyzkoušelo barvově-slovní asociační techniku (BSAT) v oblasti měření pracovních návyků. Od roku 2006 se BSAT systematicky používá v oblasti vedení lidí. Díky své jednoduchosti a přesnosti si rychle získává příznivce po celém světě.

 

Barvově-Slovní Asociační Technika (BSAT)

Měří pracovní návyky pomocí barvové škály namísto klasických dotazníků nebo čísel.

Základem této projektivní techniky jsou asociační podněty v podobě slov nebo obrázků a škála osmi barev. Asociačním spojením barvy-slova (barvy-obrázky) dochází k přirozené stimulaci neuronových drah. Uživatelské rozhraní je tak jednoduché, že ho zvládnou i malé děti. Nelimituje lidi kulturními rozdíly, jazykem, vzděláním, předchozí zkušeností s měřením či s odchylkami barvocitu.

Základem BSAT je kombinace projektivních technik používaných v psychologii už desítky let a vědeckých znalostí z oblastí neuro-vědy, medicíny, biologie, matematiky, sociologie, statistiky a informačních technologií. Autorem BSAT, která funguje na neurobiologickém základě, je promovaný psycholog Jiří Šimonek. Nynější podoba BSAT tak, jak ji využívá koncept Balance Management, existuje od roku 1997, kdy se historicky poprvé začaly výsledky vyhodnocovat pomocí počítače.

 

Zpět

Doporučujeme

Předplatné

Předplatné

Staňte se Lumeny
2 490,0 Kč
Čtyřhodinový pracovní týden

Čtyřhodinový pracovní týden

Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se
Timothy Ferriss
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
500,0 Kč
Edice Lumeni

Edice Lumeni

Akce 2 lístky do SKY boxu na vybrané utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
3 990,0 Kč
Business English Meetings

Business English Meetings

Úroveň znalostí A2
 
  • Poslechnout ukázku audioknihy ve formátu MP3
660,0 Kč